Пользовательское соглашение

Угода користувача

Загальні положення

Всі майнові права на твори, що розміщені на веб-сайті adsider.com, належать Товариству з обмеженою відповідальністю «Адміксер ЮА» (надалі за текстом – Адміністрація сайту), якщо в самому тексті твору не вказано інше.

Всі особисті немайнові права належать авторам публікацій і охороняються відповідно до норм чинного законодавства України.

Захист особистих немайнових і майнових прав суб’єктів авторського права здійснюється відповідно до законодавства України.

Під творами розуміються всі матеріали (інформаційні повідомлення, статті, коментарі, інтерв’ю, консультації, фотографічні зображення і т.д.), які розміщені на сайті adsider.com.

Безкоштовне використання і обмеження

Під використанням матеріалів розуміється будь-яке відтворення, републікування, розповсюдження, переробка, переклад твору, включення як складових частин в інші твори й інші способи, передбачені Законом України «Про авторське право і суміжні права».

Використання матеріалів опублікованих на сайті, дозволяється за умови обов’язкового зазначення прямого гіперпосилання на матеріал.

Дозволяється використовувати не більше 30 (тридцяти) % тексту одного інформаційного матеріалу. Використання матеріалів в розмірі оригіналу (в повному обсязі) забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, що містять посилання на веб-сторінки Digiday.com, AdWeek.com заборонено.

Гіперпосилання має міститися виключно в першому абзаці тексту. Розміщення гіперпосилання в інших місцях тексту буде розглядається як порушення даних Правил та норм чинного законодавства України та означає, що твір використовується без дозволу ТОВ «Адміксер ЮА».

Всі назви, найменування, торговельні марки, символи та слогани, зареєстровані в установленому порядку, є власністю їх законних власників. В матеріалах сайту не використовуються значки ® і / або ™ для їх позначення.

Відповідальність

Відповідальність за дотримання законодавства, достовірність інформації, розміщеної на сайті adsider.com у розділі «Погляди», несе виключно її автор. Зміст, погляди та думки авторів у розділі «Погляди» не означають згоди Адміністрації сайту з ними або, що Адміністрація сайту поділяє і підтримує таку думку.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, понесені відвідувачами, користувачами або третіми особами, а також за упущену вигоду в результаті діяльності adsider.com.

У випадку порушення користувачами даної угоди, порушники несуть адміністративну, цивільну та кримінальну відповідальність відповідно до норм чинного законодавства України.

Заключні положення

Відвідуючи наш сайт, ви автоматично погоджується з умовами Угоди користувача. Не ознайомлення з політикою сайту не звільняє вас від відповідальності.

Адміністрація сайту може в односторонньому порядку вносити зміни в Угоду користувача. Якщо ми переглядаємо умови Угоди користувача, ми публікуємо дані зміни на сторінці діючого документу.

Мы используем файлы cookie и другие технологии для улучшения вашей работы в интернете. Используя этот сайт, вы соглашаетесь c нашей Политикой конфиденциальности.
Ок